Bu Hayvanı Yakalayabilirseniz, Milyoner Olabilirsiniz - Herkes Bunları peşinde.

2751 izlenme16 Ekim 2018
Reklamlar

Bu Hayvanı Yakalayabilirseniz, Milyoner Olabilirsiniz - Herkes Bunları peşinde.
Temmuz 2013'te Massimiliano Bruno'nun teatral atölyesinde doğmuş küçük bir performans. Bir trans-kadının gözleri aracılığıyla görülen fuhuş dünyası, kendini her gün önyargılar ve kötülük arasında geçirerek satmaya zorlandı. Nunzia Mita'ya gebe olduğum için ve bana katılmaları için ve Claudia Perna, Massimiliano Di Landro ve Francesco De Francesco, arkadaşlar ve büyük profesyonellere katılma izni verdi. Ve şimdi ... iyi görüş! Claudia.Bu Hayvanı Yakalayabilirseniz, Milyoner Olabilirsiniz - Herkes Bunları peşinde... nayurdu Güney Meksika, Orta ve Güney Amerika ve Karayipler olan Tukanlar oldukça iri ve ilginç görünümlü bir gagaya sahiptirler. Uçmayı pek sevmezler. Ayakları kısa ve güçlüdür. Tukan kuşlarının bilinen 37 türü vardır.

Anayurdu Güney Amerika olan bu papağan dünyanın en büyük papağan türlerindendir. Oldukça güçlü bir gagaya sahip olan Sümbül Amerikan Papağanı demir kafesleri dahi sökebilmektedirler. Genellikle mavi renktedirler.

Nadir bulunda bir böcek olan Makaslı Böcek bir Japon tarafından 89,000 dolara satın alınmıştır. Makaslı böcek ortalama 6-7 cm uzunluğundadır.
Tüm dünyada yalnızca 300 tane kalmış olan Beyaz Aslanlar, dünyada sadece Güney Afrika'nın Timbavati bölgesinde görülüyorlar. Bu eşsiz güzellikteki hayvanların yavrularına biçilen değer ise 138,000 dolar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hastanede Buluşan Sevgililer Kameraların Önünde! Abdullah Gül açıklama yaptı Acun'un pograminda ilk defa Kürd oldugunu söyleyen Yiğido Muhteşem Bir Kıssa

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Selahattin Demirtaş Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterildi!