O Ses Türkiye'ye Yeni İbo- Müştak Avcı damga vur-du!

44895 izlenme26 Aralık 2018
Reklamlar
O Ses Türkiye'ye Yeni İbo- Müştak Avcı damga vur-du!

O Ses Türkiye'nin son bölümüne Müştak Avcı damga vurdu. İnşaat işçisi olan ve türkü söylerken arkadaşlarının çektiği videoyla gündem olan Müştak Avcı O Ses Türkiye sahnesine çıktı. İnşaat işçisi olan Müştak Avcı'nın hikayesi ve sesi ise İbrahim Tatlıses'i hatırlattı.TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin 25 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 25. son bölümünde sosyal medyada yayılan videosuyla gündem olan Müştak Avcı sahneye çıktı.

dün akşam yine güçlü sesler ile izleyenleri ekrana kilitledi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada videosu gündeme oturan Müştak Avcı dün akşam O Ses Türkiye sahnesindeydi. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Müştak Avcı performansıyla herkesi hayran bıraktı.

sahnesinde birbirinden güçlü sesler sahne almaya devam ediyor. Dün akşam yayınlanan son bölüme damga vuran ise Müştak Avcı oldu. Müştak Avcı'nın geçtiğimiz günlerde uzun hava okurkenki videosunun sosyal medyaya düşmesi çok sayıda kişi tarafından izlenmişti.

Müştak Avcı tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Dört jüri üyesini de döndüren yarışmacı Hadise'yi seçti.

Müştak Avcı inşaatta çalışıyor. Iraklı. Müştak Avcı, İbrahim Tatlıses'e olan benzerliğiyle de dikkatleri üzerine çekti. İşte Müştak Avcı'nın O Ses Türkiye performansı:Bunlar da İlginizi Çekebilir

ALMANYA'DA YAŞAYAN TEK DİŞLİ İMAM HERKESE VERDİ VERİŞTİRDİ.. Fenomen Orkun Işıtmak KÜRT Ayırımı Yapanlara...! SON DAKİKA Urfa da Ça-tış-ma Çıktı...! 500 KİLO GELİNİ GÖREN DAMAT BAKIN NE YAPTI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullah Gül Seçim Uyarısı