Suriyeliler Taksim'de yeni yılı kutladı.!

38104 izlenme01 Ocak 2019
Reklamlar
Suriyeliler Taksim'de yeni yılı kutladı.!

2019 yılının ilk dakikalarında, Taksim Meydanı’nda bir Türk genci tarafından çekilen görüntüler, sosyal medyada yeni yılın en çok izlenen videosu oldu.

COŞKULU KUTLAMA
Saatler içinde binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüde; Taksim Meydanı’nda halay çekip Suriye bayraklarıyla sloganlar atarak, yeni yılı coşkuyla kutlayan Suriyeliler yer alıyor.

Ancak kutlama yapan kalabalığın arasında, hiç Türk vatandaşının olmaması dikkat çekiyor.
Taksim Meydanı'nda yabancı uyruklu binlerce kişi yeni yılı kutlamak için bir araya geldi. Burada toplanan grup Özgür Suriye Ordusu bayrakları açtı.

2019 yılının ilk dakikaların Taksim Meydanı'nda çekilen görüntüler sosyal medyada yeni yılın en çok izlenen videolarından biri oldu.

Binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüde, Taksim Meydanı'nda halay çekip Özgür Suriye Ordusu bayraklarıyla sloganlar atarak yeni yılı coşkuyla kutlayan Suriyeliler yer alıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diyarbakır’lı Kıza Laf Attılar, Hayatlarının Dersini Aldılar! Galatasaray Kürt futbolcu Çekdar Orhan ile sözleşme imzaladı... FERAT'IN HERKESİ AĞLATAN KÜRTÇE ŞARKISI YAYINLANDI 500 KİLO GELİNİ GÖREN DAMAT BAKIN NE YAPTI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ağrı'da kaybolan Leyla olayında