TÜRKİYE ARTIK BU VİDEOLARI İZLİYOR!

3083 izlenme24 Ocak 2019
Reklamlar
TÜRKİYE ARTIK BU VİDEOLARI İZLİYOR!

Son döneme damga vuran uygulamalar arasında ilk sırada yer alan mesajlaşma uygulaması Tik Tok dünyanın en çok indirilen İphoneuygulamaları arasında ilk sırada yer aldı. Son yıllarda en çok indirilen mesajlaşma uygulamaları arasında Tik Tok ilk sırayı kapmış gibi görünüyor. Peki Tik Tok nedir? Nasıl kullanılır?

Son yılların en çok indirilen uygulamaları arasında elbetteki mesajlaşma uygulamaları geliyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinin değilde mesajlaşma uygulamalarının ilk sırada yer alması sizi de biraz şaşırtmış gibi. Peki Tik Tok nedir? Nasıl kullanılır? 

Tictoc, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi. Tictoc ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz.

Hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilen Tictoc, ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor. Uygulamaya yakında eklenecek bir özellik olan Sticker ile sevdiklerinizle bu tip paylaşımlar da yapabileceksiniz.

Kulüpler

Tictoc‘un ilginç bir özelliği ise Kulüp kurabilme. Bu sayede kullanıcılar bu kulüplere katılabiliyor ya da kendi kulüplerini kurabiliyorlar. Kulüplerde sadece sohbet değil aynı zamanda paylaşım ya da güncel konuları yorumlayabiliyorsunuz.

Grup mesajlaşma

Kulüplere ek olarak birden fazla arkadaşınızla Tictoc üzerinden de mesajlaşabiliyorsunuz. Bu sayede tek bir mesajı bütün bir grup görüyor ve hepsiyle aynı anda paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Ücretsiz bir uygulama

Ücretsiz bir uygulama olan Tictoc ile bilgisayar ve akıllı telefon arasında dosya transferi de yapılabiliyor. Yani kendi dosyalarınızı bilgisayar ya da telefon arasında paylaştırabiliyorsunuz. Tictoc benzerlerinden farklı olarak Windows işletim sistemi üzerinde de çalışan bir yazılıma sahip. Bu sayede cep telefonu ile bilgisayar arasında dosya alış verişi yapılabiliyor. Bu da benzer servislerle bulunmayan bir özellik.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Kartal'daki 8 Katlı Binanın Çök-me Anı! Ağrı'da kaybolan Leyla olayında DİYARBAKIRLI FERAT FİNALDE!! HELAL OLSUN ..... SAHTE MEHDİ ADNAN OKTARIN SON HALİ İÇLER ACISI..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HDP 2. Parti Olduğu Kentten Çekildi !!!